716-71-04, 8-067-7272-160
г. Днепропетровск
Центр торговли в Интернет

Поиск


Новости

10.05.2015

Энергосберегающее направление в e-commerce

Последние полгода структура продаж в отечественном сегменте Сети резко поменялась. Появились новые ...

04.05.2015

Проекты каркасных домов как товар

Современные технологии захлестнули рынок строительства, и не специалисту сложно сделать выбор. В то же ...

28.04.2015

Сервис - способ оживления продаж

Тривиальная истина гласит, что кризис - хорошее время для развития, или, как минимум- переформатирования ...

20.04.2015

Особенности продажи одежды для детей

В связи с кризисом на Востоке за последний год значительно изменился формат рынка детской одежды. ...

08.04.2015

Покупка компьютерной техники

Повсеместное развитие планшетов и смартфонов постепенно вытеснили из сегмента бытовой техники ...

06.04.2015

Продажа аксессуаров

В связи с тем, что в настоящее время происходит снижение жизненного уровня "стандартного покупателя" в ...

02.04.2015

Выход в Сеть крупногабаритного товара

В связи с резким падением спроса на товары не первой необходимости продавцы ряда товарных групп просто ...

12.03.2015

Перемещение e-shop в Польшу

Анализируя покупательское поведение в интернет-магазинах, отмечаю практически полный паралич интернет ...

18.02.2015

Масло Aral как товар для продажи через Интернет

Одной из старейших компаний по производству моторных масел является немецкий концерн Aral – на ...

Реклама

 

Створення інтернет-магазину

Створення інтернет-магазину це складний процес, що вимагає програмування, дизайну та інтернет-маркетингу. Сьогодні поговоримо з фахівцями про движки для інтернет-магазинів.

Для інтернет-магазину досить великий і складний етап, навіть якщо ми будемо його розробляти на готовому продукті. Часто застосовують ітераційний підхід, коли спочатку розробляється ядро (система з мінімальним функціоналом), а потім до цього ядру допрацьовуються додаткові функції, таким чином, проект можна запустити в обмеженому функціоналі в будь-який момент після завершення ядра.

На даному етапі створення інтернет-магазину варто звернути особливу увагу на безпеку системи в цілому. Якщо використовується платна коробочна CMS, наприклад, 1С-Бітрікс - вона вже добре захищена і пройшла багато тестів з безпеки, весь новий функціонал потрібно буде обов'язково окремо протестувати на XSS, SQL injection.

Для великих інтернет-магазинів важливо подбати про продуктивність системи, вони повинні витримувати великі навантаження. Знову ж коробкові CMS вже оптимізовані, а хороший виділений сервер буде працювати стабільно, так що це швидше відноситься до самописна CMS і модулів.

Важливо, щоб весь новий програмний код і особливо нові модулі коментувалися в коді. Для розробника це - правила хорошого тону, а для клієнта - мінімізація ризиків на той випадок, якщо з якихось причин доведеться міняти розробника.

Варто пам'ятати, що створений сайт буде просуватися, в тому числі і в пошукових системах, тому заздалегідь можна врахувати рекомендації з SEO від Google і Яндекс, та й взагалі, заздалегідь підготувати сайт інтернет-магазину до просування.

Після того, як сам сайт готовий, його слід протестувати, щоб остаточно підтвердити якість створеного інтернет-магазину.

Для початку потрібно перевірити весь сайт на помилки. Для цього спеціальний людина повинна пройтися по сайту і спробувати його використовувати по максимуму, часто робиться разом з клієнтом. Всі знайдені помилки передаються розробникам для виправлення.

Потім можна провести тестування навантаження (Load - testing) і тестування на стійкість (Stress - testing), це робиться за допомогою спеціальних програмних засобів.

І врешті обов'язкове тестування безпеки, коли спеціально навчений фахівець з безпеки намагатиметься зламати або нашкодити системі, таким чином шукаючи «дірки». Всі знайдені вразливості також передаються на доопрацювання.

На готовий сайт потрібно завантажити інформацію про що продаються продуктах (тексти, фото, відео тощо). Якщо розробка інтернет-магазину була завчасно запланована, то це зазвичай робиться в напівавтоматичному режимі: частина інформації автоматично вивантажується з сторонніх баз даних (наприклад, інформація з 1С), а частина завантажується в ручну через систему адміністрування.

Тексти до продуктів повинні бути створеними спеціально для продажів і, в ідеалі, ще й оптимізованими під пошукові системи.

Таким чином, сайт інтернет-магазину вийде зручним, красивим, буде направляти користувачів, мотивувати на здійснення покупок, готовим до великих навантажень, з підвищеною безпекою, інтегрований в усі зовнішні системи підприємства. Залишилося тільки привести на цей чудовий сайт багато потенційних покупців і «справа в капелюсі», про що і йдеться в наступному розділі.

Віктор Сайчук, інтернет-магазини, Україна.

Дата: 22.04.2014